Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 04.04.2016, 11:06
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Czyli de facto dwa błędy, do tego brak czerwonej kartki dla Koja, który nam potem strzelił bramkę. Super sędziowanie
Sędziowie nie są półbogami, mylą się jak piłkarze. Paweł nie strzelił prawie do pustej bramki, sędzia się pomylił w przypadku karnych.
Odpowiedz cytując