rafalek napisał(a):

Czyli de facto dwa błędy, do tego brak czerwonej kartki dla Koja, który nam potem strzelił bramkę. Super sędziowanie
|
Sędziowie nie są półbogami, mylą się jak piłkarze. Paweł nie strzelił prawie do pustej bramki, sędzia się pomylił w przypadku karnych.