|
Małecki - ponownie chylę kapelusza i przepraszam za to wszystko co o Tobie pisałem.
Żadne zmiany składu na przyszły mecz - chyba że będą jakieś kontuzje.
A co do sędziego - ludzie trochę obiektywizmu jednego nie gwizdnął co powinien być ,jeden gwizdnął co nie powinno być
|