Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 04.04.2016, 09:17
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Z Zagłębiem za Boguskiego wejdzie Balashov a za Brożka Brlek. Zagłębie gra obecnie najlepiej ze wszystkich drużyn występujących w Ekstraklasie z kontrataku - Piast miał przyjemność ostatnio się o tym przekonać. U nas zauważyłem w trakcie gry na zbyt duże odległości między linią pomocy a obrony, pomiędzy tymi formacjami jest zbyt duża dziura, która może zostać wykorzystana przez nieco lepszy zespół od Ruchu. Wdowczyk jeżeli nie teraz to po sezonie musi coś zrobić aby poprawić grę obronną zespołu bo jeżeli Wisła ma grać ofensywnie i wysoko potrzebuje do tego mobilnych, zwrotnych i szybkich obrońców a takimi nie są ani u nas stoperzy ani Sadlok ani Boban.
Ogólnie nasza pomoc nie wygląda najlepiej w defensywie. To zresztą jedna z naszych największych bolączek i przyczyna wielu problemów. Pewnie coś w tej kwestii da się poprawić (pytanie w jakim stopniu), ale bez transferów się nie obejdzie, bo poza Mączyńskim wszyscy nasi pomocnicy pod tym względem są poniżej przeciętnej (nie liczę Brleka, bo za wcześnie na oceny) i już tuzami nie zostaną. Pozostaje jeszcze jedna kwestia, jak poprawić grę w defensywie i jednocześnie nie zabijać kreatywności, ale to już pytanie na później.
Odpowiedz cytując