|
Po tym meczu jedno jest pewne nieważne jaką wysoką klauzulę wykupu ma Wolski, ale nie wzięcie go byłoby czystym kretynizmem naszego klubu. Wolski to nie Alvarez, Rios czy Nunez, którzy niewiele wnosili do zespołu, ale klauzule mieli po 1 mln euro. Tutaj nawet gdyby był milion, to nie ma co się zastanawiać tylko wysłupłać go z ostatnich zakątków kieszeni, bo Wolski to nie tylko dobry zawodnik, to także zawodnik, na którym mozna w przyszłości zarobic w przeciwieństwie do Stilicia czy Meliksona.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|