|
Z Zagłębiem za Boguskiego wejdzie Balashov a za Brożka Brlek. Zagłębie gra obecnie najlepiej ze wszystkich drużyn występujących w Ekstraklasie z kontrataku - Piast miał przyjemność ostatnio się o tym przekonać. U nas zauważyłem w trakcie gry na zbyt duże odległości między linią pomocy a obrony, pomiędzy tymi formacjami jest zbyt duża dziura, która może zostać wykorzystana przez nieco lepszy zespół od Ruchu. Wdowczyk jeżeli nie teraz to po sezonie musi coś zrobić aby poprawić grę obronną zespołu bo jeżeli Wisła ma grać ofensywnie i wysoko potrzebuje do tego mobilnych, zwrotnych i szybkich obrońców a takimi nie są ani u nas stoperzy ani Sadlok ani Boban.
|