Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11490
Stary 04.04.2016, 08:23
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
W Radiu Kraków mówili dziś rano, że ma powstać, ale na terenach żydowskich, tzw. apart hotel. 6-piętrowy budynek z pokojami typu studio (pokój+aneks kuchenny) - to dość modna w branży hotelarskiej opcja. Jacyś lokalni aktywiści ponoć protestują twierdząc, że to nie żaden hotel tylko zwykła mieszkaniówka.
Mają być bajery typu spa, chyba basen dla gości. Ponoć chcą też uprzątnąć teren na działce, bo tam chyba syf i mogiła obecnie.

Na temat Błonia Park google milczą.
http://bloniapark.com/
Odpowiedz cytując