|
2 bramka to tylko i wyłącznie wina Ryśka, który się zajebiście machnął próbując przeciąć podanie. W momencie jak nie trafił byłem pewien że z tego będzie bramka. Ani Boban ani Misiek nie są winni.
Ale nieważne, ważne że 3 pkt w sieci. Emocje to jest to o co chodzi w tym sporcie, zajebista sprawa.
Aha,
MISIEK JESTEŚ MISTRZ !!! Póki co ja tam różnicy na bramce nie widzę. Misiek nam zapewnił 3 pkt wczoraj.
Ostatnio edytowane przez Krav : 04.04.2016 o godz. 11:45.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|