Wyświetl pojedynczy post
twsdfan
Junior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 03.04.2016, 23:10
Mnie przy 1 bramce najbardziej wpadło w oczy zachowanie Ryśka, po tym jak Mazek objechal Miśka, Rysiek powinien sie skupic na napastniku, tymczasem on zabiegł się w strone bramki, jak dla mnie pusty, niepotrzebny przelot, nie mowie o tym ze zawalil ta bramke, bo wzielo sie to wszystko z ustawienia Sadloka, ale to sa dosc standardowe sytuacje, ktore na pewno chlopaki rozgrywaja na treningach i obronca powinien szukac wolnego rywala
Odpowiedz cytując