Cytat:
|
Tylko my i Jaga. Mecz Lechia Ruch nie ma żadnego znaczenia, bo niezależnie od wyniku jedna z drużyn zajmie miejsce w ósemce i Jaga również, jeśli zdobędzie 4 punkty.
|
Rzeczywiście, racja. Lechia nas chyba w każdej małej tabeli przegania (w ty zestawieniu Wisla-Lechia-Jaga lub Ruch lub Jaga i Ruch). Także nasza jedyna szansa to niepowodzenie Jagi. Jaga musi zdobyć w takim wypadku max 3 pkt. Ewentualnie jeśli my tylko zremisujemy z Zagłębiem to wtedy nas np ratuje remis Jagi z PBB i porażka z Piastem. Wtedy mamy po 36 pkt. Wtedy musiałaby Lechia przegrać z Ruchem (chyba, że w małej tabeli byśmy ich wyprzedzili to mogą remisować), potrzeba by też aby Korona nie wygrala i w zależności do wyniku meczu PBB - Termalica albo ktoś z nich by miał 36 pkt na koniec albo przy remisie oboje po 34. Więc przy natłoku remisów, porażkach Lechii, niepowodzeniu Korony również mamy szansę tylko wtedy są różne małe tabele i .... wie kto tam by wygrał.
Koniec rozkmin na dziś. Jutro się wiele wyjaśni.
Dobranoc
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.