Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 03.04.2016, 22:34
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Hmmm... serio uważacie, że Misiek przy bramce popełnił błąd? Gdyby nie skrócił kąta Mazkowi miałby bardzo dogodne sam na sam, nawijając Sadloka (co przy jego zwrotności jest bardzo proste) ma piłkę na lepszej nodze na 10m z bramkarzem przy linii. A tak wygonił go do linii, gdzie mógł albo dośrodkować (w zasięgu był tylko Stępiński) albo wyjechać za boisko. Dośrodkował i wtedy Rysiek totalnie zjebał krycie Mariusza, który stał niekryty na 12 metrze i spokojnie tylko dołożył nogę. Dużo więcej w tym winy Guzmicsa (który z resztą zawalił też 2 gola) niż Miśka.
Wydaje mi się, że powinien ustawić się na wysokości piątki, Sadlok spychałby młodego na linię końcową, a Misiek powinien dac radę ze strzałem z ostrego konta.
Odpowiedz cytując