|
Jeszcze jest jedna opcja, ze Podbeskidzie wygra jutro z Jagą. W ostatniej kolejce My wygrywamy, Lechia, Jaga i Podbeskidzie i wtedy wszyscy mamy po 38 pkt. Wtedy jest "mała" tabela między pięcioma zespołami (jeszcze Ruch)... Dwie najlepsze wchodzą do ósemki.
|