Wyświetl pojedynczy post
n_matt
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 03.04.2016, 22:07
Jeszcze jest jedna opcja, ze Podbeskidzie wygra jutro z Jagą. W ostatniej kolejce My wygrywamy, Lechia, Jaga i Podbeskidzie i wtedy wszyscy mamy po 38 pkt. Wtedy jest "mała" tabela między pięcioma zespołami (jeszcze Ruch)... Dwie najlepsze wchodzą do ósemki.
Odpowiedz cytując