Jeżeli uda się szczęśliwie zakończyć ten szalony pościg za ósemką (już naprawdę blisko - o ogranie Lubina jakoś jestem dziwnie spokojny, wyjdziemy na nich na pełnej k.. i R22 wreszcie zadziała jak należy, boję się jednak trochę, że Jaga będzie ciągnięta za uszy żeby jej wcisnąć te 4 punkty) to faktycznie otwiera się duża szansa na puknięcie sąsiadki już w pierwszej kolejce w Kałuży. I najlepsze - załóżmy, że np. Cracovia nie wygrywa za tydzień we Wrocławiu (chyba realne), to po wygranych derbach doskakujemy ich na... 1 punkt! A cztery mecze temu bylo to puktow 18
