Krotochwila napisał(a):

Automatyzm w jechaniu po Boguskim level hard
Dawno nie bylo takiego horroru z happy endem. Wszyscy oprocz Brozka na plus.
|
Oczywiście chodziło mi na plus o Małeckim. Boguski na swoim słabym poziomie.
Wdowczyk na ławce niestety dzisiaj przypominał z decyzjami o zmianach Moskala. Aż prosiło się dać Bałaszowa, przy takim wyniku i jego szybkości na kontry byłby idealny. Na grę Boguskiego i Brożka nie dało się patrzyć.
Natomiast odmiana Małeckiego jaką zrobił Wdowczyk niesamowita. Oby tylko nie zapeszać, bo wiadomo jak to z nim jest.