Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 03.04.2016, 21:58
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Automatyzm w jechaniu po Boguskim level hard
Dawno nie bylo takiego horroru z happy endem. Wszyscy oprocz Brozka na plus.
Oczywiście chodziło mi na plus o Małeckim. Boguski na swoim słabym poziomie.
Wdowczyk na ławce niestety dzisiaj przypominał z decyzjami o zmianach Moskala. Aż prosiło się dać Bałaszowa, przy takim wyniku i jego szybkości na kontry byłby idealny. Na grę Boguskiego i Brożka nie dało się patrzyć.
Natomiast odmiana Małeckiego jaką zrobił Wdowczyk niesamowita. Oby tylko nie zapeszać, bo wiadomo jak to z nim jest.
Ostatnio edytowane przez Martinus : 03.04.2016 o godz. 22:02.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując