Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 03.04.2016, 21:05
Ja też to zauważyłem już we wcześniejszych dwóch meczach. Ondrasek czasami spaceruje sobie na dłuższym słupku by w ostatnim momencie zbiec na krótki.

PS. A co do ligi angielskiej... choć to nie ten temat... ma okres przejściowy. Odchodzi stare pokolenie piłkarzy, przychodzą nowi trenerzy od następnego sezonu, wpływy z transmisji będą jeszcze wyższe. Za dwa, trzy sezony angielskie kluby poprawią swoje wyniki w europejskich pucharach.

A jak ktoś pisze "takie Leicester zdobywa sobie" to znaczy, że nie obejrzał więcej jak ich trzy mecze w tym sezonie. Niesamowitą pakę skleił Ranieri.
Odpowiedz cytując