Sedzia z Warszawy

ktory to juz raz ma zaszczyt rabować nas z punktów?
A ilez to bylo spiskow jak Musial Legii sedziował.Poprostu na układy nie ma rady.
Brawa dla chlopaków.Walka i ambicja ,Ondrasek jest lepszy niz Stepinski,jesli mialbym wybierac,ten albo ten.
Grodzicki beksa.
Teraz panowie po bilety,nie wyobrazam sobie zeby na Zaglebiu nie bylo nas te 20 tys.
I wkręcie sobie ze jesteście psycholami.