Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 03.04.2016, 20:50
Sedzia z Warszawy ktory to juz raz ma zaszczyt rabować nas z punktów?

A ilez to bylo spiskow jak Musial Legii sedziował.Poprostu na układy nie ma rady.

Brawa dla chlopaków.Walka i ambicja ,Ondrasek jest lepszy niz Stepinski,jesli mialbym wybierac,ten albo ten.
Grodzicki beksa.

Teraz panowie po bilety,nie wyobrazam sobie zeby na Zaglebiu nie bylo nas te 20 tys.
I wkręcie sobie ze jesteście psycholami.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 03.04.2016 o godz. 20:55.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując