|
Miśkiewicz dzisiaj mega kozak. Ogólnie super się skończyło i można wreszcie cieszyć się z 3 pkt po meczach Wisełki.
co do meczu. KRYMINAŁ w wykonaniu sędziego. Nie tylko karny z kapelusza, ale przede wszystkim przy stanie 1-3 KOJ mając żółtą kartkę fauluje Ondraska i zasługuje na drugą !! gość nie dostaje czerwonej i póżniej zdobywa bramkę. dla mnie to podobna skandaliczna decyzja jak ten karny
|