Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 03.04.2016, 19:58
Miśkiewicz dzisiaj mega kozak. Ogólnie super się skończyło i można wreszcie cieszyć się z 3 pkt po meczach Wisełki.

co do meczu. KRYMINAŁ w wykonaniu sędziego. Nie tylko karny z kapelusza, ale przede wszystkim przy stanie 1-3 KOJ mając żółtą kartkę fauluje Ondraska i zasługuje na drugą !! gość nie dostaje czerwonej i póżniej zdobywa bramkę. dla mnie to podobna skandaliczna decyzja jak ten karny
Odpowiedz cytując