Wyświetl pojedynczy post
xiondz77
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 03.04.2016, 19:49
W sumie dla nas jeden pieron czy Jaga wygra ,czy zremisuje. Jak wygraja beda grac na remis w Gliwicach.Roznie moze byc, ale nadzieja umiera ostatnia. Do Boju Wisełko!!!
Odpowiedz cytując