mitmichael napisał(a):

|
Lige angielska podsumowuja wystepy w europejskich pucharach. Skoro takie Lisy graja o Mistrzostwo to nie ma szans by Chelsea czy inne zespoły walczyły o wygranie LM a to tylko pokazuje, ze angielska liga sie zeszmaciła. A nieprzewidywalna to ona była pare lat temu, z roku na rok coraz gorzej
|
Jak to mówią idze idze w kukurydze
A poważnie - liga hiszpańska to 2 super zespoły + Atletico - reszta dno. Liga niemiecka to Bayern, Bayern Bayern i nic poza tym. A liga angielska wciąga tym że wiele zespołów walczy o coś. Jest najpopularniejszą ligą na świecie. A tak przy okazji - zespoły z Anglii więcej koszą ze swojej ligi niż z LM. Stąd bardziej się starają u siebie.
Miśkiewicz!
Poza tym czy nie lepiej było przy wyniku 3-1 od razu zdjąć Brożka i wpuścić Cywkę albo Brleka? Może by była mniejsza nerwówka. Ważne 3 punkty i wygrana nad śmierdzielami
