Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 03.04.2016, 19:38
No wlanie, ogląda ktoś Zagłębie? Czy poza wynikami bronią się gra? Znając Stokowca, bazują na kontrach, a to idealne podejście do obecnej Wisły. Każdą strata, akcja niezakończona strzałem niesie naprawdę duże zagrożenie dla naszej bramki.
Odpowiedz cytując