Martinus napisał(a):

Akurat dzisiaj trzeba powiedzieć jasno, że Wdowczyk nie pomógł zespołowi. 80 minuta a my w dalszym ciągu bez zmiany pomimo katastrofalnej postawy Boguskiego i Brożka. 90 minuta plus, mamy jeszcze jedną zmianę, jest mega elektrycznie a ten dalej nic.
Tak czy inaczej liczą się trzy punkty na które zasłużyliśmy. Świetny Wolski, bardzo dobry Ondrasek i co trudno mi napisać Boguski. Teraz trzymamy kciuki za Podbeskidzie lub Piast i wszystko w naszych nogach.
|
Automatyzm w jechaniu po Boguskim level hard
Dawno nie bylo takiego horroru z happy endem. Wszyscy oprocz Brozka na plus.