Kapsel napisał(a):

Oj dobra też skończcie takie .......enie, bo jak w Anglii jest taka sytuacja to jaka ta liga jest nie przewidywalna i piekno ligi.
|
Lige angielska podsumowuja wystepy w europejskich pucharach. Skoro takie Lisy graja o Mistrzostwo to nie ma szans by Chelsea czy inne zespoły walczyły o wygranie LM a to tylko pokazuje, ze angielska liga sie zeszmaciła. A nieprzewidywalna to ona była pare lat temu, z roku na rok coraz gorzej