|
Kilka siwych włosów więcej na głowie...
Nie wiem czemu się tak czepiacie Ondraska. Fakt, nie błyszczy skutecznością, ale wykonuje gigantyczną pracę, walczy o każdą piłkę, zgrywa, przedłuża, podaje i coś tam jednak strzela. Takich ludzi nam trzeba - z charakterem.
Poza nim Wolski i również Małecki to spore wzmocnienie.
I w końcu trener z prawdziwego zdarzenia.
Pomyśleć, że wszystko mógł przekreślić sędzia jakąś beznadziejną decyzją...
|