Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 03.04.2016, 19:04
Kilka siwych włosów więcej na głowie...

Nie wiem czemu się tak czepiacie Ondraska. Fakt, nie błyszczy skutecznością, ale wykonuje gigantyczną pracę, walczy o każdą piłkę, zgrywa, przedłuża, podaje i coś tam jednak strzela. Takich ludzi nam trzeba - z charakterem.

Poza nim Wolski i również Małecki to spore wzmocnienie.

I w końcu trener z prawdziwego zdarzenia.

Pomyśleć, że wszystko mógł przekreślić sędzia jakąś beznadziejną decyzją...
Odpowiedz cytując