Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 03.04.2016, 19:00
nie pamiętam, kiedy ostatnio taka nerwówka kończyła się pozytywnie dla nas.

Szkoda, że nie wykorzystaliśmy sytuacji przy 1-3, byłby spokój.

A teraz mecz z bodaj najlepiej punktującym zespołem wiosny, ale będą emocje.



P.S. Ktoś jeszcze tęskni za Cieżniakiem?
Odpowiedz cytując