Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 03.04.2016, 18:59
Co to się stanęło...

Miśkiewicz - zawalona pierwsza bramka, ale obroniony karny w doliczonym czasie to mistrzostwo świata.
Ondrasek w 1. połowie straszna beznadzieja.
Brożek cały mecz beznadzieja, a pudło do pustej bramki to podsumowanie jego dzisiejszego meczu.

Wolski, Popović i Sadlok = profeska.

sędziowska szmata znów nas chciała udupić, ale tym razem się nie udało
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując