|
Wygrana chociaz sedzia chyba nie chciał bysmy wywiezli 3 punkty. Tylko niepotrzebne nerwy ale w koncu Miskiewicz obronił karnego bo kiedys w koncu musiał. To, ze tyle nie wygrywalismy a nagle po 3 meczach mamy szanse na grupe mistrzowska pokazuje smiesznosc tej ligi.
|