Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.04.2016, 13:03
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że przez tę przerwę reprezentacyjna nie zapomnieli jak się gra, wręcz przeciwnie - poprawili niedociągłości i zobaczymy znowu solidną i zgraną drużynę
A Ruch pewnie przerwę reprezentacyjną wykorzystał na balety?
Pamiętajmy, że dla nich to mecz, w którym mogą postawić kropkę nad "i". Zremisować i zostać w "8".

Ale pora, żeby to Wisła zaczęła seryjnie wygrywać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując