wolfu napisał(a):

Mam nadzieję, że przez tę przerwę reprezentacyjna nie zapomnieli jak się gra, wręcz przeciwnie - poprawili niedociągłości i zobaczymy znowu solidną i zgraną drużynę
|
A Ruch pewnie przerwę reprezentacyjną wykorzystał na balety?
Pamiętajmy, że dla nich to mecz, w którym mogą postawić kropkę nad "i". Zremisować i zostać w "8".
Ale pora, żeby to Wisła zaczęła seryjnie wygrywać.