Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 03.04.2016, 10:51
Ciekawe czy Wdowczyk wyjdzie takim samym skladem jak na dwa ostatnie mecze. Jedynie co moze zmienic to cos na skrzydlach. Tylko ze Malecki w gazie a Boguski mimo ze kazdy nie widzi go w pierwszej "11" to ostatnio pilka odbija sie od niego i wpada do bramki Na miejscu trenera nic bym nie zmienial. Zeby pilkarze tylko nie zapomnieli jak sie gra w pilke. Mam nadzieje ze przez te 2 tyg bedzie widac reke Wdowczyka i Wisla zagra dobrze i skutecznie. Wygramy wygramy wygramy...
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując