Ciekawe czy Wdowczyk wyjdzie takim samym skladem jak na dwa ostatnie mecze. Jedynie co moze zmienic to cos na skrzydlach. Tylko ze Malecki w gazie a Boguski mimo ze kazdy nie widzi go w pierwszej "11" to ostatnio pilka odbija sie od niego i wpada do bramki

Na miejscu trenera nic bym nie zmienial. Zeby pilkarze tylko nie zapomnieli jak sie gra w pilke. Mam nadzieje ze przez te 2 tyg bedzie widac reke Wdowczyka i Wisla zagra dobrze i skutecznie. Wygramy wygramy wygramy...