Bene Nati napisał(a):

|
Bo wzrasta. Dziś wykładając nawet tyle forsy co Legia na ten moment, ciężko ją zdominować. Inaczej sprawa się miała 10 lat temu.
|
10 lat temu masz na myśli 2006 r? Czy bardziej Ci chodzi o czasy wejścia do gry Cupiała (czyli jakby nie patrząc prawie 20 lat

)? Bo jeżeli o to drugie to wtedy piłkarze byli i tańszy i łatwiej było wyciągnąć reprezentantów Polski. Z resztą nawet biorąc pod uwagę okres zbliżony do 10 lat bo 2004 r. to i tak wtedy też ciężko nie było (do Wisły przyszli ówcześni reprezentanci - Kukiełka, Kłos, Zieńczuk czy piłkarze młodzieżówki lub ocierający się o kadrę - Dawidowski, Kwiek, Kowalczyk). Co za tym idzie można było bazować na sprawdzonym schemacie, kupić piłkarzy dobrych i ogranych. Teraz trzeba się bardziej wysilić i skupić na ,,wyławianiu" dobrych graczy.