Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 02.04.2016, 20:30
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Bo wzrasta. Dziś wykładając nawet tyle forsy co Legia na ten moment, ciężko ją zdominować. Inaczej sprawa się miała 10 lat temu.
10 lat temu masz na myśli 2006 r? Czy bardziej Ci chodzi o czasy wejścia do gry Cupiała (czyli jakby nie patrząc prawie 20 lat )? Bo jeżeli o to drugie to wtedy piłkarze byli i tańszy i łatwiej było wyciągnąć reprezentantów Polski. Z resztą nawet biorąc pod uwagę okres zbliżony do 10 lat bo 2004 r. to i tak wtedy też ciężko nie było (do Wisły przyszli ówcześni reprezentanci - Kukiełka, Kłos, Zieńczuk czy piłkarze młodzieżówki lub ocierający się o kadrę - Dawidowski, Kwiek, Kowalczyk). Co za tym idzie można było bazować na sprawdzonym schemacie, kupić piłkarzy dobrych i ogranych. Teraz trzeba się bardziej wysilić i skupić na ,,wyławianiu" dobrych graczy.
Odpowiedz cytując