Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 02.04.2016, 15:13
Informacje o arbitrze są przeważnie dzień przed meczem (czy się mylę?). Ja grafiki robię na kilka dni przed, bo na styk bym po prostu nie wyrobił z innymi obowiązkami. A wrzucanie grafiki z sędzią w trakcie dyskusji meczowej byłoby bez sensu, bo post zakopie się gdzieś pośród innych i zobaczą go trzy osoby.
Odpowiedz cytując