|
Informacje o arbitrze są przeważnie dzień przed meczem (czy się mylę?). Ja grafiki robię na kilka dni przed, bo na styk bym po prostu nie wyrobił z innymi obowiązkami. A wrzucanie grafiki z sędzią w trakcie dyskusji meczowej byłoby bez sensu, bo post zakopie się gdzieś pośród innych i zobaczą go trzy osoby.
|