mitmichael napisał(a):

|
Powracajac do grafik wiem ZWE, ze to troche roboty by było ale fajnie jakbys dodał jeszcze informacje o arbitrze, jakie ostatnio nam mecze sedziował i jakie wyniki wtedy padały.
|
Gwoli ścisłości i uznania dla artysty to Wolfu chyba robi te grafiki
