Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23082
Stary 02.04.2016, 11:22
Szanuję Donalda za jakieś tam umiejętności i bramki, które dla nas strzelił, ale jego zachowanie jest karygodne. Jeśli mu się nie chce grać, to nie ma czego szukać w Wiśle. Facet mógłby grać w niezłym klubie, ale z taką mentalnością to się nadaje co najwyżej do ligi haitańskiej.
Odpowiedz cytując