|
Szanuję Donalda za jakieś tam umiejętności i bramki, które dla nas strzelił, ale jego zachowanie jest karygodne. Jeśli mu się nie chce grać, to nie ma czego szukać w Wiśle. Facet mógłby grać w niezłym klubie, ale z taką mentalnością to się nadaje co najwyżej do ligi haitańskiej.
|