|
Jeśli Wisła miałaby awansować do 8 to tylko kosztem Lechii i Jagii, tak to wygląda na dzisiaj.
Ruch dzisiaj z Wisłą, w następnej z Lechią.Jaga w ostatniej z Piastem...
Jednak ta reforma sprawia że robi się niektórym gorąco.
Do tego Lech, który prawdopodobnie będzie chciał jednak spaść trochę niżej...
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|