Dzimi napisał(a):

|
Ale mieli duży potencjał, a Alan go nie ma.
|
No tak, na bank pewnie wtedy śledziłeś karierę 22letniego Radka, chłopaka niedawno grającego wtedy w Petrochemii Płock.. Też mi Uryga średnio podchodzi, ale ja jestem zdania by wypożyczyć go gdzieś do I ligi..