MatMario napisał(a):

Kiedy by tego nie zrobili korki i tak by były to pierwsze.
Budowa tego węzła kolejowego będzie trwała chyba cały rok więc zaczynać w czerwcu nie miało sensu bo i tak potrwa to na tyle długo że np w jedne wakacje nie zdążą.
Dochodzą te SDM i ogólna sraczka wszystkich służb w koło więc te remonty na Brożka, Zakopiańskiej i kilku innych miejscach są nieuniknione, dziękujcie klerowi.
Dużo ludzi to niestety samochodowe ofiary losu które nie dość że nie chcą stać w korku to jeszcze w nim jeździć nie pootrafią ale wizja jazdy tramwajem uwłacza ich Passerratti w TDI który musiał by na nich czekać na obrzeżach.
|
1) Faktycznie wypada podziękować klerowi głównie ze wzgledu na to, że taka "impreza" to murowany zarobek dla miasta. Poprzedni gospodarz "przytulił" w ostrożnych szacowaniach ponad 350 mln euro. Jeżeli do nas przyjedzie około 2 mln ludzi to nawet zakładając, że będą to sami gołodupcy to będą zmuszeni wydać min 100 euro na osobę.