Aa ok, dzisiaj to jestem podejrzliwy w związku ze zjebanym 1 kwietnia

Myślałem, że to coś daje jak kogoś dodaje w Division
Na razie gram tylko w The Divion i 3 cześć Uncharted , wkręciłem się w to, też przezajebista seria zamówiłem preordera i czekam na 10 maja a na 1 i 2 części wbiłem platyne, jako jedynej grze w jaką dotąd grałem

. Na więcej czas niestety nie pozwala, w The Division gram i tak więcej niż powinienem, pożeracz czasu ;D