Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1094
Stary 01.04.2016, 13:42
Aa ok, dzisiaj to jestem podejrzliwy w związku ze zjebanym 1 kwietnia Myślałem, że to coś daje jak kogoś dodaje w Division
Na razie gram tylko w The Divion i 3 cześć Uncharted , wkręciłem się w to, też przezajebista seria zamówiłem preordera i czekam na 10 maja a na 1 i 2 części wbiłem platyne, jako jedynej grze w jaką dotąd grałem . Na więcej czas niestety nie pozwala, w The Division gram i tak więcej niż powinienem, pożeracz czasu ;D
Ostatnio edytowane przez Krav : 01.04.2016 o godz. 13:48.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując