Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.04.2016, 09:48
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
To będzie mecz, dzięki któremu tydzień później, na następny mecz z Zagłębiem R22 ściągnąć może duża rzesza pikników. To może być wydarzenie takie jak ostatnio w LE, czyli awans do górnej 8.

Bardzo liczę na zwycięstwo. Dadzą radę!
Na szczęście marzenia czasem sie spełniają.
Myślę, że awans do górnej ósemki przy frekwencji co najmniej 15 tyś mógłby dać piłkarzom kopa , by powalczyć o coś więcej.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując