ArturBarlinek napisał(a):

To będzie mecz, dzięki któremu tydzień później, na następny mecz z Zagłębiem R22 ściągnąć może duża rzesza pikników. To może być wydarzenie takie jak ostatnio w LE, czyli awans do górnej 8.
Bardzo liczę na zwycięstwo. Dadzą radę!
|
Na szczęście marzenia czasem sie spełniają.
Myślę, że awans do górnej ósemki przy frekwencji co najmniej 15 tyś mógłby dać piłkarzom kopa , by powalczyć o coś więcej.