iiYama napisał(a):

Jednym słowem: Po ostatnich swoich akcjach Dziki jest do wyj....nia.
Kto jest za niech podniesie rękę...
|
A ja sie wstrzymam. Dobrze pamiętam, jak był z niego pocisk na forum, a potem strzelił parę bramek i chcieliśmy go do Arabów za 1 mln ojro opychać
Chociaż gość jest denerwujący - fakt.