Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23072
Stary 31.03.2016, 22:32
iiYama napisał(a):Wyświetl post
Jednym słowem: Po ostatnich swoich akcjach Dziki jest do wyj....nia.


Kto jest za niech podniesie rękę...


A ja sie wstrzymam. Dobrze pamiętam, jak był z niego pocisk na forum, a potem strzelił parę bramek i chcieliśmy go do Arabów za 1 mln ojro opychać

Chociaż gość jest denerwujący - fakt.
Odpowiedz cytując