Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73958
Stary 31.03.2016, 20:55
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
A po ktorym tam meczu (kawalek czasu temu) Uryga byl wychwalany przez Mielcarskiego w canal+

pamietam to bo tez keidys tam zauwzylem ze gosc grał super

ale ,ale.....od dluugiego czasu to absolutna równia pochyła i stagnacja ,ze dzis taki Popovic go zjada.
Mial potencjał Alanek ale gdzies go nie wykorzystal,tylko pytanie co dalej z nim go gosc stary nie jest i jeszce duzo prze dnim ,tak naprawdę.
tez pamietam ze Alan z kimś tam zagral niezły mecz
Troche mało jak na piłkarza....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując