|
A po ktorym tam meczu (kawalek czasu temu) Uryga byl wychwalany przez Mielcarskiego w canal+
pamietam to bo tez keidys tam zauwzylem ze gosc grał super
ale ,ale.....od dluugiego czasu to absolutna równia pochyła i stagnacja ,ze dzis taki Popovic go zjada.
Mial potencjał Alanek ale gdzies go nie wykorzystal,tylko pytanie co dalej z nim go gosc stary nie jest i jeszce duzo prze dnim ,tak naprawdę.
|