Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18704
Stary 31.03.2016, 19:08
Mamy z 1 ligi Popovicia czy Pietrzaka - normalnie roz...li ekstraklapę.
Już lepiej szukać nowych Guzmicsów czy Joviciów.
Sam pisałem tu m.in. o Sekulskim który poszedł do Jagiellonii i raczej tam nic nie pokazał , z drugiej strony jest Drzazga który prawdziwej szansy jeszcze nie dostał...
Odpowiedz cytując