AYALA napisał(a):

|
Sobol czy Kałużny jak byli w wieku 20-21 lat to prezentowali zbliżony poziom do Alana
|
A dwudziestoletni Strąk to nawet był od niego lepszy. I co z tego?
Uryga nie rozwija się piłkarsko, więc nie ma za bardzo podstaw by oczekiwać, że pójdzie ścieżką Sobola lub Kałużnego.