Wyświetl pojedynczy post
Robbie92
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: GŚ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 31.03.2016, 17:28
Stępiński przed meczem na oficjalnej Ruchu: Mecz w Krakowie był dla mnie nieco inny niż wszystkie, ale graliśmy już z Wisłą w pucharze i w lidze, więc teraz już nie budzi to we mnie większych emocji. Jestem zawodnikiem Ruchu na tyle długo, że o Wiśle zapomniałem..

Przypomnijmy że odszedł do Ruchu dlatego że Wisła nie zgodziła się na wysoki procent od następnej sprzedaży z FC Norymbergą.. Dodatkowym czynnikiem pewnie było więcej minut gry w Chorzowie..
Ostatnio można było przeczytać jakoby Rubiń Kazań się nim niby interesował ( 2,5 mln euro)..

Ruch dostał pożyczkę od miasta, co do stadionu prawdopodobnie w sezonie 2017/18 będą grali na Śląskim o pojemności ponad (!!!) 50tys. kibiców..
Na meczu będzie komplet i co ciekawe.. na wejściu do młyna Niebiescy będą prowadzić selekcję
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując