Stępiński przed meczem na oficjalnej Ruchu: Mecz w Krakowie był dla mnie nieco inny niż wszystkie, ale graliśmy już z Wisłą w pucharze i w lidze, więc teraz już nie budzi to we mnie większych emocji. Jestem zawodnikiem Ruchu na tyle długo,
że o Wiśle zapomniałem..
Przypomnijmy że odszedł do Ruchu dlatego że Wisła nie zgodziła się na wysoki procent od następnej sprzedaży z FC Norymbergą.. Dodatkowym czynnikiem pewnie było więcej minut gry w Chorzowie..
Ostatnio można było przeczytać jakoby Rubiń Kazań się nim niby interesował ( 2,5 mln euro)..
Ruch dostał pożyczkę od miasta, co do stadionu prawdopodobnie w sezonie 2017/18 będą grali na Śląskim o pojemności ponad (!!!) 50tys. kibiców..
Na meczu będzie komplet i co ciekawe.. na wejściu do młyna Niebiescy będą prowadzić selekcję
