Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73947
Stary 31.03.2016, 13:37
Mysciak napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, skoro Uryga gra w u-21 Polski to jest szansa, że coś w nim siedzi i jest wśród tych najlepszych młodzieżowców w tym wieku jakkolwiek by to nie brzmiało.
a co to jest kadra U-21 Polski? może po prostu ma sprytnego menago z kontaktami? a z Handzlikiem jak jest jak ogłosili podpisanie z Legią? NAGLE ZACZĄŁ GRAĆ W MŁODZIEŻÓWCE I ZOSTAŁ NAWET WYKONAWCĄ RZUTÓW KARNYCH- zupełnie od tak, z dziwnego przypadku, a może z przypadku wysokiej formy? ale zaraz, zaraz- on przecież nie gra w klubie!
http://www.transfermarkt.de/the-best...a/berater/3694
Odpowiedz cytując