Mysciak napisał(a):

|
Dokładnie, skoro Uryga gra w u-21 Polski to jest szansa, że coś w nim siedzi i jest wśród tych najlepszych młodzieżowców w tym wieku jakkolwiek by to nie brzmiało.
|
a co to jest kadra U-21 Polski? może po prostu ma sprytnego menago z kontaktami? a z Handzlikiem jak jest jak ogłosili podpisanie z Legią?
NAGLE ZACZĄŁ GRAĆ W MŁODZIEŻÓWCE I ZOSTAŁ NAWET WYKONAWCĄ RZUTÓW KARNYCH- zupełnie od tak, z dziwnego przypadku, a może z przypadku wysokiej formy? ale zaraz, zaraz- on przecież nie gra w klubie!
http://www.transfermarkt.de/the-best...a/berater/3694