Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73945
Stary 31.03.2016, 11:17
dawiss napisał(a):Wyświetl post
Uryga jak na swoj wiek, nie jest jakims slabym pilkarzem.
no nie jest Czekajem, ale sporo lepszy też nie jest.
Jeśli podpisali z nim kontrakt, to jedynym sensownym rozwiązaniem jest wypożyczenie go do I ligi, aby się ogrywał bez strat dla Wisły Kraków.

Jeśli wróci i będzie w stanie walczyć, to ok. Jeśli nie, to niestety nie jest mu dane dalej grać dla Wisły Kraków.
Odpowiedz cytując