dawiss napisał(a):

|
Uryga jak na swoj wiek, nie jest jakims slabym pilkarzem.
|
no nie jest Czekajem, ale sporo lepszy też nie jest.
Jeśli podpisali z nim kontrakt, to jedynym sensownym rozwiązaniem jest wypożyczenie go do I ligi, aby się ogrywał bez strat dla Wisły Kraków.
Jeśli wróci i będzie w stanie walczyć, to ok. Jeśli nie, to niestety nie jest mu dane dalej grać dla Wisły Kraków.