Machor303 napisał(a):

|
no tak, wiedząc o tym jaka jest kadra szeroka w pomocy to po co podpisywał(...)
|
Bo jest wychowankiem Wisły? Bo tu się urodził, tu ma dom? Kraków to jego miasto rodzinne. Po co się przeprowadzać, jak można zostać, skoro dostał ofertę? A czy będzie grał to już drugorzędna sprawa