Karherop napisał(a):

Burliga był 'drewnem' jednak wypożyczono go do Floty Świnoujście, a później do Ruchu. Urydze Wisła robi krzywkę (a przy okazji sama sobie), nie wykorzystując tego manewru. Nic z niego nie będzie jeśli przesiedzi np cały sezon na ławce. A jakoś nie widzę za bardzo opcji żeby pograł sobie przy środku Mączyński, Brlek, Cywka, Crivellaro, Popović, Wolski.
Pytanie czy w ogóle jakiś klub ekstraklasy by go chciał... ?
|
no tak, wiedząc o tym jaka jest kadra szeroka w pomocy to po co podpisywał, może go teraz wypożyczą ? a może ktoś odejdzie z tych wymienionych ?