Wyświetl pojedynczy post
Machor303
Member
 
Od: 06.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73940
Stary 31.03.2016, 06:53
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Burliga był 'drewnem' jednak wypożyczono go do Floty Świnoujście, a później do Ruchu. Urydze Wisła robi krzywkę (a przy okazji sama sobie), nie wykorzystując tego manewru. Nic z niego nie będzie jeśli przesiedzi np cały sezon na ławce. A jakoś nie widzę za bardzo opcji żeby pograł sobie przy środku Mączyński, Brlek, Cywka, Crivellaro, Popović, Wolski.

Pytanie czy w ogóle jakiś klub ekstraklasy by go chciał... ?
no tak, wiedząc o tym jaka jest kadra szeroka w pomocy to po co podpisywał, może go teraz wypożyczą ? a może ktoś odejdzie z tych wymienionych ?
Odpowiedz cytując