Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73938
Stary 30.03.2016, 22:32
Machor303 napisał(a):Wyświetl post
zgadzam się z tym
Burliga był 'drewnem' jednak wypożyczono go do Floty Świnoujście, a później do Ruchu. Urydze Wisła robi krzywkę (a przy okazji sama sobie), nie wykorzystując tego manewru. Nic z niego nie będzie jeśli przesiedzi np cały sezon na ławce. A jakoś nie widzę za bardzo opcji żeby pograł sobie przy środku Mączyński, Brlek, Cywka, Crivellaro, Popović, Wolski.

Pytanie czy w ogóle jakiś klub ekstraklasy by go chciał... ?
Odpowiedz cytując